Kontakt

Infolinia

0 800 801 881
32 784 40 00

Zarząd

Prezes Zarządu – Janusz Nahorniak
Wiceprezes Zarządu – Dariusz Gambuś

Asystent Zarządu – Izabela Niezgoda
tel. 32 784 40 10
fax 32 784 40 11
i.niezgoda@novo-sa.pl

Kierownik Hurtowni

mgr farm. Beata Górecka-Nahorniak
b.nahorniak@novo-sa.pl

Pion Sprzedaży

Dział Telemarketingu
tel. 32 784 40 90
telemarketing@novo-sa.pl

Kierownik Telemarketingu – Agnieszka Ślęzak
tel. 32 784 40 97
a.slezak@novo-sa.pl

Dział Zamówień Przedstawicielskich
tel. 32 784 40 49, 32 784 40 48, 32 784 40 47
dzp@novo-sa.pl

Kierownik Działu Zamówień Przedstawicielskich – Ewa Stankowska
tel. 32 784 40 43
e.stankowska@novo-sa.pl

Dział reklamacji

Kierownik Działu Reklamacji – Wioletta Warzybok
tel. 32 784 40 55, tel. 32 784 40 56
reklamacje@novo-sa.pl

Dział księgowości

Główna Księgowa – Anna Suchanecka
tel. 32 784 40 46
a.suchanecka@novo-sa.pl

Z-ca Głównego Księgowego – Joanna Kebsol
tel. 32 784 40 30
j.kebsol@novo-sa.pl

tel. 32 784 40 31
tel. 32 784 40 32
fax 32 784 40 11
ksiegowosc@novo-sa.pl

Dział zaopatrzenia

Dyrektor ds. Zakupów
Monika Piofczyk
tel. 32 784 40 05
m.piofczyk@novo-sa.pl

tel. 32 784 40 20
tel. 32 784 40 21
tel. 32 784 40 22
tel. 32 784 40 23

 

tel. 32 784 40 24
fax 32 784 40 12
zaopatrzenie@novo-sa.pl

Dział logistyki

Dyrektor ds. Logistyki – Bogusław Gryglewski

tel. +32 784 40 06
b.gryglewski@novo-sa.pl

Dolny Śląsk:
Dyrektor Regionu – Tomasz Kuczyński
tel. 601 165 156
t.kuczynski@novo-sa.pl

Górny Śląsk: 
Tychy, Bielsko-Biała, Żywiec, Szczyrk, Oświęcim, Trzebinia
Przedstawiciel Handlowy – Patryk Karaśkiewicz
tel. 603 518 003
p.karaskiewicz@novo-sa.pl

Górny Śląsk:
Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Knurów, Żory, Ustroń, Jastrzębie, Wodzisław
Przedstawiciel Handlowy – Łukasz Pawlik
tel. 603 503 721
l.pawlik@novo-sa.pl

Małopolska:
Kraków, Brzesko, Bochnia, Niepołomice, Nowy Targ, Zakopane, Sucha Beskidzka, Jordanów, Libiąż
Przedstawiciel Handlowy – Tomasz Biela
tel. 665 968 300
t.biela@novo-sa.pl

Górny Śląsk/Opolskie:
Gliwice, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Lubliniec, Szczekociny, Kielce, Opole, Kędzierzyn-Koźle
Przedstawiciel Handlowy – Magdalena Czerny
tel. 603 513 861
m.czerny@novo-sa.pl

Małopolska/Podkarpacie:
Tarnów, Dąbrowa Tarnowska, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Tuchów, Gorlice, Grybów, Dębica, Jasło
Przedstawiciel Handlowy – Marcin Kuruc
tel. 885 140 444
m.kuruc@novo-sa.pl

Mazowsze:
Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo , Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Płońsk, Otwock, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki
Dyrektor Regionu – Marek Klonowski
tel. 601 47 886
m.klonowski@novo-sa.pl

Mazowsze:
Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo , Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Płońsk, Otwock, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki
Przedstawiciel Handlowy – Paweł Drab
tel. 727 001 555
p.drab@novo-sa.pl

Dział Promocji Lokalnych

Kierownik Działu Promocji Lokalnych
Magdalena Słup-Ostrawska
tel. +32 784 40 26
m.slup-ostrowska@novo-sa.pl

tel. 32 784 40 26
promocja@novo-sa.pl

Dział Windykacji

Kierownik Działu Windykacji
Iwona Wróbel-Marek
tel. 32 784 40 38
i.marek@novo-sa.pl

 

tel. 32 784 40 18
windykacja@novo-sa.pl

Dział Informatyki

Dyrektor ds. Informatyki
Konrad Smosna
tel. +32 784 40 44
k.smosna@novo-sa.pl

tel. 32 784 40 44
it@novo-sa.pl